Przejdź do treści
Moja strona korzysta z plików cookies „ciasteczek”. Akceptuje – te ciasteczka są dietetyczne :)

Warsztaty live cooking dla firm

Live cooking to kulinarny sposób na uatrakcyjnienie biznesowych spotkań i prywatnych uroczystości. Podczas imprezy live cooking potrawy przygotowywane są na żywo. Szef Kuchni przyrządza ja na oczach widzów robiąc to w formie show. Opowiada o zastosowanych nowych technikach, o nowinkach kulinarne oraz przeżycia w programie Masterchef. Dzięki temu mają Państwo możliwość podpatrzenia warsztatu kucharza amatora. Mogą Państwo wybrać składniki, z których ma zostać przyrządzone danie lub z naszą pomocą, wcześniej ustalić, jakie potrawy będą przyrządzane. W trakcie pokazu kucharz opowiada o przepisie oraz sposobie podania dania. Pada również wiele pytań, dlatego nasi kucharze są wyposażeni w mikroporty pozwalające im jednocześnie gotować i opowiadać o tym, co robią.

Przykładowe pokazowe menu: podwędzany aromatyzerem tatar, pierś z kaczki flambirowana z likierem pomarańczowym, sorbet jabłkowy z wykorzystaniem ciekłego azotu z kruszonką. Dodatkowo możemy poprowadzić igrzyska kulinarne podczas imprez integracyjnych w Państwa firmie. Dzięki wspólnej zabawie, pracownicy zostaną podzieleni na zespoły i pod okiem szefa kuchni będą wykonywać wybraną potrawę, którą jury składające się z zarządu będzie oceniać. Zabawa kulinarna pokazuje pracę w zespole pod presją czasu, odnajdywanie się w nowych okolicznościach. To bardzo ciekawe sprawdzenie umiejętności pracowników, integracji w grupach i pracy zespołowej.

Dodatkowo tworzymy również scenariusze warsztatów kulinarnych na specjalne życzenie, zgodnie z indywidualnymi preferencjami grupy tak aby każdy poczuł się jak uczestnik programu Masterchef, np.:

  • Rozgrywki kulinarne MasterWork (odgadywanie, smaków, produktów z wyłączeniem jednego zmysłu)
  • Tajemnicze Skrzynki (skrzynki z wybranymi produktami, każda z grup musi wykazać się inwencją do przygotowania zaskakującego jury dania).
  • Czekolada taaaaka słodka - zabawy kulinarne dla dzieci, wszystko, co można wyobrazić sobie z czekolady.
Wycena indywidualna w zależności od ilości godzin, osób i formy pokazu.